Masa Dergi Sayı:14 Mart 2018 Didem Madak kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Masa Dergi Sayı:14 Mart 2018 Didem Madak kitabını Türkçe olarak Dergiler Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Masa Dergi Sayı:14 Mart 2018 Didem Madak KİTAP AÇIKLAMASI

Masa Dergi; edebiyat, sinema, müzik, resim, tiyatro, dizi türündeki inceleme yazıları ve özgün öykü, deneme, şiir çalışmalarıyla ülkemizin en çok okunan kültür-sanat-edebiyat dergisi.
Derginin 14. sayısının dosya konusu; “Olanlar oldu Tanrım, bütün bu olanların ağırlığından beni kolla” duasıyla dizelerinin gizlemeye gerek duymadığı öznesi kendisi olan, kısacık hayatını üç kitaplık şiirle özetleyen şair Didem Madak.
14. sayıya katkı sağlayan isimler: Aslı Erdoğan, M. K. Perker, Haydar Ergülen, Başak Daşman, Ozan Önen, Canan Maktal, Yıldız Ertan, Gamze İyem, Funda Acar, Şafak Akyazıcı, Ayşe Köroğlu, Celine Symbiosis, Nur Neşe Şahin, Şenay Tanrıvermiş, Deniz Özturhan, Yasa Baykoz, Handan Balıoğlu, Driush Salehi, Tuba Karamuklu, Alican Bayar, Firkan Gülaydın, Engin Poyraz, Pınar Erol, Ahmet Berk Duman, Murat Eren Özügür, Ceren Demiral,  Ahmet Uzun.

Masa Dergi Sayı:14 Mart 2018 Didem Madak KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Masa Dergi Sayı:14 Mart 2018 Didem Madak yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Masa Dergi Sayı:14 Mart 2018 Didem Madak İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Dergiler türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Masa Dergi Sayı:14 Mart 2018 Didem Madak kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir