Meme Kanseri Tedavi Rehberi & Ameliyat Öncesi ve Sonrası Bilinmesi Gerekenler kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Meme Kanseri Tedavi Rehberi & Ameliyat Öncesi ve Sonrası Bilinmesi Gerekenler kitabını Türkçe olarak Sağlık Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Meme Kanseri Tedavi Rehberi & Ameliyat Öncesi ve Sonrası Bilinmesi Gerekenler KİTAP AÇIKLAMASI

Her yıl dünyada ve ülkemizde yüz binlerce kadını etklileyen meme kanseri, günümüzde ölümcül bir hastalık olmaktan çıkmış, tedavi edilebilen bir rahatsızlığa dönüşmüştür. 
Hastalığı tanımak, erken tanı, doğru tedavi yönetimi ve tedavi sonrası süreç büyük bir önem taşıyor.
Prof. Dr. Ekmel Tezel, kitabında bu zor sürecin daha kolay atlatılması için hem hastalığın aşamaları ve tedavisi hem de ameliyat öncesi ve sonrası yapılması gerekenler  hakkında bilgi veriyor.
Yazar Hakkında: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Genel Cerrahi uzmanlığını Gazi Ünversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Nagoya Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. Cerrahi Kliniği’nde doktora yapmıştır. Houston MD Anderson Kanser Merkezi Meme Cerrahisi Bölümü’nde ve Düsseldorf Meme Merkezi’nde çalışmıştır. Halen Gazi Üniversitei Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında öğretim üyesidir. Çeşitli mesleki derneklerin üyeliğinin yanı sıra Ankara Meme Hastalıkları Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.
 

Meme Kanseri Tedavi Rehberi & Ameliyat Öncesi ve Sonrası Bilinmesi Gerekenler KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Meme Kanseri Tedavi Rehberi & Ameliyat Öncesi ve Sonrası Bilinmesi Gerekenler yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Meme Kanseri Tedavi Rehberi & Ameliyat Öncesi ve Sonrası Bilinmesi Gerekenler İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sağlık TIP Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Meme Kanseri Tedavi Rehberi & Ameliyat Öncesi ve Sonrası Bilinmesi Gerekenler kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir