Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir! kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir! kitabını Türkçe olarak Kadın Erkek Gelişim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir! KİTAP AÇIKLAMASI

Mükemmel kadın yoktur, akıllı kadın vardır. Mükemmel kadın daima olmak istediğimiz kadındır: Kusursuz giyinir, en zahmetli yemekleri bile kendi yapar, misafir ağırlamakta hünerlidir. Çocuk da yapar kariyer de, üstelik tek bir tırnağını bile kırmadan otuz kişiye börek açabilir. Kısacası sürtüğün tekidir. Sorun şu ki ne biz bu kadınlardan hoşlanırız, ne de onlar bizden…  Peki biz, bu kadınlarla nasıl yarışabiliriz? İşte bu kitap, modern hayatın yoğun temposundan bunalan tüm kadınların günlük yaşamlarına dair eğlenceli bilgiler sunuyor ve merak edilen sorulara muzip cevaplar veriyor. • Kadınlar neden maçolardan hoşlanır? • Facebook profil fotoğrafımızı nasıl seçmeliyiz? • Cevabını bilmek istemiyorsak erkeklere hangi soruları sormamalıyız? • Kıskançlığın ne kadarına EVET? • Sevgilinizin sizi terk edeceğini nasıl anlarsınız? • Bir erkeği nasıl şaşırtırsınız? • Bir kadın sarhoşken saygınlığını nasıl korur? • Çirkin bir bebek karşısında nasıl davranmalıyız? • Günde sadece bir salata yiyen kadın muammasının içyüzü nedir? • Erkeklerin söylediklerinin altında yatanlar nelerdir? • Sosyal medyadaki mesajlaşmaları nasıl yorumlamalıyız? Elinizde kusurlu kadınların mutlaka okuması gereken bir rehber tutuyorsunuz. Bu rehber, çoğumuz gibi eksikleriyle, kusurlarıyla, sinir krizleriyle, normal bir kadın için vazgeçilmez bilgiler içerirken aynı zamanda da güldürüyor. Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir!, sizi kendinizdeki eksikliklerle barıştıracak, size kendinizi yeniden tanıtacak mucizevi bir kitap…
 

Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir! KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir! yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir! İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Kadın Erkek Gelişim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Mükemmel Kadın Sürtüğün Tekidir! kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir