Neynika Dilî kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Neynika Dilî kitabını Türkçe olarak Farklı dillerdeki kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Neynika Dilî KİTAP AÇIKLAMASI

Erê neynika min, jiyan li min bûbû jehr. Pirs û pirsgirêkên mala me qet kêm nedibûn, hema heçku hinekan nifir li me kiribe, mala me wisa bûbû lîsê hemû kulan.
Hingê piştî ku Dilşayê Bînahî bire hundir, min dîsa bi çavên tijî rondik hawara xwe gihand ajandaya Ehmed, erê neynika min, ca binêre wî jehr û ketina bi jehrê çend xweşkûk vegotiye:  
 
 “Dil ji bo ‘te’ evîn pîr kirin
 Min pîva, min şêla
Min êş li bêndera dil kirin
Dil gêra, dil hêra,
Dil bo ‘te’ evîn pîr kirin

[ad_2]

Neynika Dilî KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Neynika Dilî yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Neynika Dilî İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Farklı dillerdeki kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Neynika Dilî kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *