Okur Kitap Dergisi Sayı 15 Ağustos-Eylül 2020 kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Okur Kitap Dergisi Sayı 15 Ağustos-Eylül 2020 kitabını Türkçe olarak Dergiler Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Okur Kitap Dergisi Sayı 15 Ağustos-Eylül 2020 KİTAP AÇIKLAMASI

15. sayımızla huzurlarınızdayız.
Hüzünlüyüz. Dergimizin yayın danışmanı, yolculuğumuzun başından beri büyük destekçimiz, dergi sevdalısı, vefakar dost ve abi Asım Gültekin’i asıl yurduna uğurladık. Allah gani gani rahmet eylesin… Söylenecek çok söz var belki ama onu şimdiden çok özlediğimizi ve hatırasının bizim için çok aziz olduğunu söylemekle yetinelim.
Asım Gültekin’in Cahit Koytak için kaleme aldığı yazıyı ve Yusuf Turan Günaydın’ın onun dergici ve okur yönüne dikkat çektiği metnini dikkatlerinize sunuyoruz.
Bu sayımızın dosya konusu kitapgirlik üzerine. Sadece belli yazarların, belli türden kitapların, yayınevlerinin, belli bir muhitin etrafında dönen okumaların ne kadar sağlıklı olduğunu işlemeye çalıştık. Dosyamızın sonunda yer alan Turgay Anar söyleşisini de bu gözle okumanızı öneririz.
Orta sayfa söyleşimiz Yazma Eserler Kurumu Başkanı Muhittin Macit ile. Kendisi hem kurumun yaptığı güzel çalışmalardan bahsetti hem de mirasa sahip çıkmanın önemini hatırlattı.
Bu sayımızda da ilk yazısını Okur’da yayınlayan genç yazarlar oldu. Onların katkısını önemsiyor, kendilerine ayrıca değer veriyoruz. Nitelikli yazılara ve yetenekli yazarları her zaman açık olduğumuzu bir kez daha hatırlatmakta fayda var.
Salgın sürecinin etkilerini herkes gibi biz de fazlasıyla hissetmeye devam ediyoruz, dileriz bu dönemi hızlıca atlatır, yeniden kitapların merkezde olduğu etkinliklerde bir araya geliriz. Herkes için sağlık ve afiyet temenni ediyoruz.

Okur Kitap Dergisi Sayı 15 Ağustos-Eylül 2020 KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Okur Kitap Dergisi Sayı 15 Ağustos-Eylül 2020 yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Okur Kitap Dergisi Sayı 15 Ağustos-Eylül 2020 İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Dergiler türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Okur Kitap Dergisi Sayı 15 Ağustos-Eylül 2020 kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir