Onu Çok Düşünüyorsun! kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Onu Çok Düşünüyorsun! kitabını Türkçe olarak Kadın Erkek Gelişim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Onu Çok Düşünüyorsun! KİTAP AÇIKLAMASI

“En uzun süren aşk karşılıksız aşktır” demişler, ama ne kadar sürerse sürsün onu aramayan, bulduğuna inanınca da kaybetmemek için elinden geleni yapmayan var mı? Aşk ve ilişkiler konusunda çok da bilgili olmadığımızı kabul
etmeliyiz. Çünkü aklın değil kalbin, fikirlerin değil duyguların önde olduğu bu alanda doğru sandığımız yanlışlar veya yanlış sandığımız doğrular çok… Ve ilişkide sorunlar artmaya başlayınca sürekli onu ve onunla ilgili düşünmek, onu takıntı haline getirmek hayatı berbat ediyor.

Psikolog yazar, bir ilişki uzmanı olarak; iyi bir ilişkinin nasıl başlayacağını, aşkı bulmaya neyin engel olduğunu,
doğru partnerin niteliklerini, ilişkilerin nasıl çıkmaza sürüklendiğini ve oradan nasıl çıkılacağını anlatıyor.

Kadınların ve erkeklerin farklı şekillerde âşık olduğunu ve birbirlerinden beklentilerinin de farklı olduğunu belirten
yazar, özsaygının ilişkilerde çok önemli olduğunu vurguluyor; “Tırmanılması gereken ma salsı bir dağ yok. Sadece doğru araçları ve bunları doğru şekilde kullanmayı öğrenmeye ihtiyacınız var.”

Bu kitap, aşk hayatınızı anlamanıza ve sağlıklı adımlar atmanıza yardımcı olacak.

Ve bu kitabı bitirdiğinizde onu yine düşüneceksiniz ama daha farklı bir şekilde…

Onu Çok Düşünüyorsun! KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Onu Çok Düşünüyorsun! yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Onu Çok Düşünüyorsun! İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Kadın Erkek Gelişim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Onu Çok Düşünüyorsun! kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir