OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme kitabını Türkçe olarak Bilgisayar kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme KİTAP AÇIKLAMASI

Yazılım sektörünün gelişkinliği şüphesiz ki yapay zekâ alanındaki ilerlemelerle ölçülüyor. Akıllı cihazlar tamamen otomatik ya da daha az insan denetimi gerektiren makineler içeriklerinde yapay zekâ algoritmaları da barındıran yazılımlardır. Türkiye şartlarında çalışma alanınız değişmese bile daha zeki web sayfaları, daha akıllı veritabanları ya da mobil uygulamalar sizlerin çalışmalarınızı daha kıymetli yapacağı aşikârdır. Yapay Zekâ uygulamalarının en büyük alanlarından biri de –Bilgisayarlı Görü- Computer Vision’dur. Temelde Görüntü İşleme metotları, ilaveten Yapay Öğrenme – Machine Learning algoritmaları içeren bir alandır. Bu alanda ülkemizde akademik olarak pek çok çalışma yapıldığı halde maalesef ticari çalışmaya pek rastlanamamaktadır. Biz de bu kitapla, bilgisayarlı görü alanında dünyaca en yaygın olarak kullanılan kütüphane olan OpenCv’yi sizlere tanıtmak; vereceğimiz örneklerle çalışmalar yaparak ufkunuzu bir nebze olsun açmayı umuyoruz. C++ dili ile birlikte yer yer Qt Framework kullanarak, OpenCv’yi anlatan bu kitapta, aşağıda konu başlıklarına yer verilmiştir. Kitaptaki Konuların Ana Başlıkları: 1. Bölüm: Görüntü Okuma Ve Yazma 2. Bölüm: Matris Üzerine İşlemler 3. Bölüm: Renk Uzayları ve Filtreleme 4. Bölüm: Morfolojik İşlemler 5. Bölüm: Filtreleme İşlemleri 6. Bölüm: Bilgi Çıkarma 7. Bölüm: Geometrik Dönüşümler 8. Bölüm: Arkaplan Silme 9. Bölüm: İki Boyutlu Öznitelikler ve Eşleştirilmeleri 10. Bölüm: Nesne Bulma 11. Bölüm: Takip ve Optik Akış Metotları 12. Bölüm: Yapay Öğrenme Metotları

OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Bilgisayar kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

OpenCv Görüntü İşleme ve Yapay Öğrenme kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir