Osmanlıdan Günümüze Cinsiyet Mahremiyet ve Mekan kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Osmanlıdan Günümüze Cinsiyet Mahremiyet ve Mekan kitabını Türkçe olarak Tarih Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Osmanlıdan Günümüze Cinsiyet Mahremiyet ve Mekan KİTAP AÇIKLAMASI

Bu eser , Türkiye Diyanet Vakfı KAGEM bünyesinde 2012’de başlayıp devam etmekte olan “İslam Toplumlarında Cinsiyet, Mahremiyet ve Sosyal Hayat üst başlıklı çalıştayların ilk ikisini içermektedir. Söz konusu çalıştayda, mevcut “cinsiyet algıları” tarihsel veriler ışığında ve akademik bir düzlemde tartışılmıştır. Tarihte var olduğu düşünülen uygulamaların gerçekte var olup olmadığı, varsa bu uygulamaların zaman ve mekân bağlamında neye karşılık geldiği ele alınmıştır. Ayrıca cinsiyet örüntülerinin mekâna yani “ev”e, “sokak”a, “mahalle”ye, “şehir”e nasıl yansıdığı ve “mahremiyet” bağlamında ne tür düzenekler üretildiği üzerine konuya farklı açılımlar sağlamıştır

[ad_2]

Osmanlıdan Günümüze Cinsiyet Mahremiyet ve Mekan KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Osmanlıdan Günümüze Cinsiyet Mahremiyet ve Mekan yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Osmanlıdan Günümüze Cinsiyet Mahremiyet ve Mekan İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Tarih Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Osmanlıdan Günümüze Cinsiyet Mahremiyet ve Mekan kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *