Öşür & Arazi Mahsullerinin Zekatı kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Öşür & Arazi Mahsullerinin Zekatı kitabını Türkçe olarak İslam Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Öşür & Arazi Mahsullerinin Zekatı KİTAP AÇIKLAMASI

Öşür Arapça bir kelime olup lügatte onda bir (1/10) demektir. İstılahda ise, öşür arâzîsinden çıkan mahsulün zekâtıdır. Onda bir (1/10) olarak verildiğinden öşür denilmiştir. Öşrün farz olduğu, Kur’ân-ı Kerîm, hadîs-i şerif ve icmâ-ı ümmetle sabittir.

Öşür & Arazi Mahsullerinin Zekatı KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Öşür & Arazi Mahsullerinin Zekatı yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Öşür & Arazi Mahsullerinin Zekatı İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

İslam Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Öşür & Arazi Mahsullerinin Zekatı kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir