Özel Gereksinimli Sporculara Koçluk kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Özel Gereksinimli Sporculara Koçluk kitabını Türkçe olarak Eğitim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Özel Gereksinimli Sporculara Koçluk KİTAP AÇIKLAMASI

Uluslararası Zihinsel Engelliler Spor Federasyonu (INAS) Eski Başkanı, Dünya Down Sendromlular Spor Federasyonu (SU-DS), Eski Başkanı Geoff Smedley’in özel gereksinimli sporculara ve onların ailelerine adanmış bir yaşamın ardından bu eseri yayınlamaktan onur duymaktayız. Bu kitap öncelikle antrenörlere yönelik yazılmıştır. Aynı zamanda, sporla ilgilenen zihinsel yetersizliğe sahip özel sporcuların okuması da yararlı olacaktır. Sporcuların kendileri, ebeveynleri, öğretmenleri, bakım verenleri ve zihinsel yetersizliği olan sporcularla birlikte veya yan yana spor yapmayı seven herkes için de yararlı olacaktır. – Tolga Nasuh Aran

Özel Gereksinimli Sporculara Koçluk KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Özel Gereksinimli Sporculara Koçluk yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Özel Gereksinimli Sporculara Koçluk İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğitim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Özel Gereksinimli Sporculara Koçluk kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir