Phrasal Verbs Prepositional Phrases Collocations Idioms ÜDS – KPDS – LYS 5 (YDS) (Cep Boy) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Phrasal Verbs Prepositional Phrases Collocations Idioms ÜDS – KPDS – LYS 5 (YDS) (Cep Boy) kitabını Türkçe olarak Sınav Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Phrasal Verbs Prepositional Phrases Collocations Idioms ÜDS – KPDS – LYS 5 (YDS) (Cep Boy) KİTAP AÇIKLAMASI

Bu eser 1985’ten bu yana yabancı dil sınavlarında soru olarak çıkmış, diğer soru tiplerinde ve parçalarda kullanılmış Phrases, Phrasal Verbs, Prepositional Phrases, Collocationa, Idioms gibi unsurlardan oluşmaktadır. Bildiğiniz gibi bu unsurlar sadece direkt soru tipi olarak karşımıza çıkmakla kalmayıp, aynı zamanda cümle ve parçaları anlamamız açısından önem taşımaktadır. Buradan yola çıkarak bütün sınavlar özenle analiz edilip, otantik cümlelerle örneklendirilmiştir. Deyimlerin Türkçe anlamlarının tam olarak anlaşılması için örnekler Türkçeye çevrilmiştir.

Bu kitabı; bir referans ya da sözlük olarak değil, cebinizde taşıyıp sık sık göz atabileceğiniz bir kaynak olarak kullanmanızı tavsiye ederim. Bu deyimler ÜDS, KPDS, LYS-5 (YDS) gibi her çeşit yabancı dil sınavı ve genel ingilizce için uygundur.

Phrasal Verbs Prepositional Phrases Collocations Idioms ÜDS – KPDS – LYS 5 (YDS) (Cep Boy) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Phrasal Verbs Prepositional Phrases Collocations Idioms ÜDS – KPDS – LYS 5 (YDS) (Cep Boy) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Phrasal Verbs Prepositional Phrases Collocations Idioms ÜDS – KPDS – LYS 5 (YDS) (Cep Boy) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sınav Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Phrasal Verbs Prepositional Phrases Collocations Idioms ÜDS – KPDS – LYS 5 (YDS) (Cep Boy) kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir