Radyo Günlerinde Çocuk Saati kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Radyo Günlerinde Çocuk Saati kitabını Türkçe olarak Sanat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Radyo Günlerinde Çocuk Saati KİTAP AÇIKLAMASI

Harika Genç’in “Radyo Çocuk Kulubü”ndeki 1950 öncesi ve sonrasına ilişkin anıları özellikle çocuklar ve gençler için örnek, hatta ders alınacak nitelikte bölümler içermektedir. Kültür ve sanat bağlamında eğitici ve öğretici ayrıntılara yer veren anılar, yaşamın renkleriyle süslenmiş fotoğraflar gibi, geçen güzel yılları yeniden yaşatmakta; arkadaşlık, dostluk, kardeşlik ilişkilerinin güzelliğini vurgulamaktadır.
 
Hiçbir varlık bir yaşını yeniden yaşayamaz. Her yaş sonsuzluğa bir adımdır. Yaşları anlamlı ve değerli kılan yaşananlardır. Harika GENÇ’in kitapta topladığı çocukluk – gençlik anıları örnek alınacak bir yaşam öyküsüdür. Yaşam, hem ders hem derslik (dershane) olduğundan ilgiyle okunacak bir yaşam aynası karşısında olduğumuzu kavrarız. Yekta Güngör ÖZDEN
 
 
Ankara ve 40’lı, 50’li yıllar… Bu renkli anılar ve gözlemler, o günlere tanık olanların ve gelecek kuşakların keyifle, merakla inceleyebileceği bir kültür yolculuğu…
Kültürel anlamdaki temel kurumlardan biri olan Radyo’culuk, tarihimize ilişkin bir belgesel olmakla kalmıyor, aynı zamanda dönemin ruhunu ve rengini paylaşıyor yazar.
Harika GENÇ’in aklının ışığı, yüreğinin sıcak atışı, emeğinin izleri bu kitapta.
 
Heyecan Nazlı VEZİROĞLU

Radyo Günlerinde Çocuk Saati KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Radyo Günlerinde Çocuk Saati yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Radyo Günlerinde Çocuk Saati İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sanat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Radyo Günlerinde Çocuk Saati kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir