Satrançta Kazandıran Açılışlar kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Satrançta Kazandıran Açılışlar kitabını Türkçe olarak Spor Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Satrançta Kazandıran Açılışlar KİTAP AÇIKLAMASI

Sıkıcı açılış hamlelerinden oluşan upuzun hamle dizilerini ezberlemeye son.
Yasser Seirawan’ın eğlenceli ve kolay izlenen yöntemleriyle bütün oyunlarınızda kullanabileceğiniz açılış ilkelerini sağlam bir şekilde uygulayabileceksiniz. Unutmayın! Bu yöntemle, Beyazda oynasanız, Siyah’ta oynasanız avantaj sizde.

[ad_2]

Satrançta Kazandıran Açılışlar KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Satrançta Kazandıran Açılışlar yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Satrançta Kazandıran Açılışlar İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Spor Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Satrançta Kazandıran Açılışlar kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

1, “Satrançta Kazandıran Açılışlar kitabını PDF indir [ePUB, PDF]” hakkında görüş bildirdi

  1. satranca ilgi duyan herkes bir süre sonra iyi bir oyunun temellerini merak eder sanıyorum bu konuda istifade edilecek samimi ve anlaşılır bir dille yazılmış okuyup uygulayanlara son derece faydalı olacak bir eser oldugu kanaatindeyim serinin diger kitapları hakkına da bir fikir vermesi açısından önemli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *