Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını Türkçe olarak Tarih Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) KİTAP AÇIKLAMASI

Özetle bir manevra kitabıdır Savaş Sanatı. Yerinde, zamanında, kıvamında ve bilgelikle karar verilen manevraları öğütler eski çağlardan Sun-Tzu, bugünün insanına bile. Her şeyden önce savaşılan düşmanı ve araziyi tanımasını salık verir dinleyicisine. “Düşmanın mağlubiyetini beklemeden ilkin kendi mağlubiyet ihtimalinden emin ol!” der, savaşçının kibirli nefsine.
 
Savaş Sanatı, yalnızca bir askerî meseleler klasiği olmanın çok ötesinde okunması gerekli mesajlar içeriyor. Modern çağın sıradan insanları için bile yüzlerce yıldır yaşamaya devam ediyor.

[ad_2]

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Tarih Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *