Serkeş kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Serkeş kitabını Türkçe olarak Farklı dillerdeki kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Serkeş KİTAP AÇIKLAMASI

Min têkiliyên dê û bavê xwe dida hişê xwe; rojekê diya min li ser qoltixê raza bû. Wexta ez di ber deriyê odê re derbas bûm, bavê min bi rehm li diya min dinihêrî, rahêşt şeltek zirav avêt ser diya min. Ew halê wî, bû sedem, ez li wan temaşe bikim. Wî, dest da porê diya min, li hember wê rûnişt.

[ad_2]

Serkeş KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Serkeş yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Serkeş İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Farklı dillerdeki kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Serkeş kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *