Şifrepunk & Özgürlük ve İnternetin Geleceği Üzerine Bir Tartışma kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Şifrepunk & Özgürlük ve İnternetin Geleceği Üzerine Bir Tartışma kitabını Türkçe olarak Bilgisayar kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Şifrepunk & Özgürlük ve İnternetin Geleceği Üzerine Bir Tartışma KİTAP AÇIKLAMASI

WikiLeaks’in genel yayın yönetmeni ve fikir babası olan Julian Assange, bugün şifrepunk felsefesinin dünya çapında öndegelen savunucularından biridir. Burada kendisi gibi internet uzmanı olan Appelbaum, Müller-Maguhn ve Zimmermann ile birlikte insan özgürlüğündeki yerini, geleceğini tartışıyor. Assange’a göre elimizdeki en önemli özgürleşme aracı olan internet, totoliterliğin bugüne dek görülmedik düzeyde tehlikeli bir yöntemi haline geldi; hatta insan uygarlığı için bir tehdit arz ediyor.

Şifrepunk & Özgürlük ve İnternetin Geleceği Üzerine Bir Tartışma KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Şifrepunk & Özgürlük ve İnternetin Geleceği Üzerine Bir Tartışma yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Şifrepunk & Özgürlük ve İnternetin Geleceği Üzerine Bir Tartışma İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Bilgisayar kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Şifrepunk & Özgürlük ve İnternetin Geleceği Üzerine Bir Tartışma kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir