Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) kitabını Türkçe olarak Sinema ve Tiyatro Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) KİTAP AÇIKLAMASI

Çağımız insanı, görüntüleri sever; öyle ki kendisinin bu ihtiyacını gidermek için yeni sektörler icat eder, sinemacılık ve televizyonculuk gibi. Bu görüntüleri çekici kılan asıl unsur nedir diye soracak olursak, kuşkusuz ki pek çok kişinin aklına “renk” gelecektir. Bu kitap, insanların arzuladığı görüntüleri yaratmanın temellerini ve ip uçlarını taşıyor içinde. İnsanın karşısında donakaldığı sanatın ve akışına kapılıp dağıldığı güncelin büyülü dokusunu merak edenlerin yapması gereken tek şey, bu kitabın yapraklarını karıştırmaktır. Teknikler ve beceriler, kuramsal bilgilerin pekiştirilmesi ile bir üst seviyeye çıkabilir. İster renkçi olmak isteyen biri, kurgucu, görüntü yönetmeni, dijital görüntüleme teknisyeni , ya da yönetmen olun bu kilidi açmak, bu konular ile ilgili bilgi sahibi olmak ile mümkündür. Öğrenci ya da profesyonel olun, herhangi bir yazılıma bağlı kalmadan, bilgi seviyenizi bir üst seviyeye çıkararak aklınızdaki sorulara yanıt bulacak, işlerinizi hızlandıracak teoriden pratiğe ipuçları ve ek bölümlerle bilgi dağarcığınıza yeni bilgileri ekleyeceksiniz.

Sinema gibi, büyük bir ekibin birlikte çalışması gereken bir sanat dalında, herkesin hemfikir ve bilgi sahibi olduğu terimlerle, aynı dili konuşuyor olması, ortak amacın gerçekleşmesi için çok önemli. Yazar kendi uzmanlık alanıyla ilgili deneyim ve bilgilerini yazıya dökerek bu alandaki büyük bir boşluğu dolduruyor.
Prof.Dr. Ahmet Şefik Güngör

Levent Öztürk’ün kitabı, sinematografinin temelleri adına çok mühim bir eksiği tamamlayan bir başvuru kitabı. Bu detaylı ve kapsamlı çalışmanın gerek yeni başlayanlar gerekse de profesyoneller için çok değerli olduğuna inanıyorum.
Ozan Açıktan / Yönetmen

Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın 

 

Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Sinema ve Tiyatro Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

6 hakkında “Sinema ve TV’de Renk (A’dan Z’ye Dijital Sinematografi ve Renk Düzenleme) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]” görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir