Sirius Komplosu – Kıyamet (2 Kitap Gerilim Macera Seti) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Sirius Komplosu – Kıyamet (2 Kitap Gerilim Macera Seti) kitabını Türkçe olarak Edebiyat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sirius Komplosu – Kıyamet (2 Kitap Gerilim Macera Seti) KİTAP AÇIKLAMASI

KIYAMET
 
Açıklanamayan ölümler
Harap olan mahalleler
Kıyametin ayak izleri
Artık her kapı yok oluşa açılıyor
 
Kasırga şehirde tüm gücüyle varlığını hissettirmektedir. İnsanlar bir yandan doğal afetlerle mücadele ederken kapalı kapılar ardında daha da önemli bir savaş verilmektedir: acıması olmayan, varlığı yaratılışa kadar uzanan bir düello… Dedektif Marie Parks bütün bu kaos içerisinde kendisine ulaşan yardım çığlığına kayıtsız kalamayacaktır.
Ünlü arkeologların öldürülmesini araştıran Marie’nin, kariyerinin en hassas ve en özel soruşturmasını başarıyla yürütebilmesi için elinden gelen her şeyi yapması gerekecektir çünkü hem küçük bir kızın hem de tüm insanlığın geleceği onun, katilleri yakalama konusundaki yeteneğine bağlıdır.
 
 
“Patrick Graham okuyucuyu son satıra kadar diken üstünde tutuyor. Gerilim ile fantastik edebiyat arasında yarattığı evren harikulade.”
Questions des femmes
 
“Yüksek teknoloji, felaketler, dinî gizemler ve zekice bir kurgu… Graham, Amerikan tarzını ustaca uygulayan bir Fransız. Sonuç mükemmel.”
Hebdomadaire Paris
 
“İnsanın kanını donduran, bir çırpıda okunan bir roman.”
Elle
 
“Hem ürkütücü hem de büyüleyici bir gerilim. Şaşırtıcı sonu hafızalardan silinmeyecek.”
Le Point
 
 
SIRIUS KOMPLOSU
 
YALNIZ DEĞİLİZ… BAŞKALARI DA VAR…
 
BABİL ŞİFRESİ’NİN YAZARI UWE SCHOMBURG’DAN KUSURSUZ BİR ROMAN
 
İNANILMAZ BİR KOMPLONUN İZİNDE DEVLET BAŞKANLARI, ORDU VE BİR GAZETECİ KIYASIYA TAKİP, KIYASIYA KAPIŞMA…
 
 
Sirius; parlak, kutsal ve gizemli ikiz yıldız… Başkan Clinton’ın 2000 yılındaki son Avrupa gezisi… Ölü bir başkan danışmanı, Alaska’da gerçekleştirilen ışın silahı denemeleri, gizemlerle çevrili Hava Kuvvetleri Uzay Bürosu… Beyaz Mektup…
 
Tüm bunların bir Maya piramidinde bulunan gizemli bir eserle ne ilgisi olabilir?
 
İnsanlığın geleceğini belirleyecek döngü sadece Mayaların takviminde sona ermiyor. Başkaları da var…
 
SOLUKSUZ KALACAĞINIZ BİR MACERAYA HAZIR OLUN!

Sirius Komplosu – Kıyamet (2 Kitap Gerilim Macera Seti) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Sirius Komplosu – Kıyamet (2 Kitap Gerilim Macera Seti) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Sirius Komplosu – Kıyamet (2 Kitap Gerilim Macera Seti) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Edebiyat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Sirius Komplosu – Kıyamet (2 Kitap Gerilim Macera Seti) kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir