Son Sefer Otranto kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Son Sefer Otranto kitabını Türkçe olarak Diğer kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Son Sefer Otranto KİTAP AÇIKLAMASI

Genç Okur Tarihi Macera Romanı Yarışmasında ikinci olan Son Sefer Otranto genç okurlarla buluştu.
 
Roman, Fatih Sultan Mehmed Han’ın İtalya’yı fethetmek amacıyla başlattığı fakat kendisi vefat etikten sonra yarım kalan Otranto Seferi’ni konu alıyor. Romanın başkarakteri ise bir Osmanlı akıncısının oğlu olan Sarı Sinan. Sinan; güçlü, kuvvetli ve aynı zamanda da ilim sahibi bir genç. Çocukluğundan beri babası gibi akıncı olmanın hayalini kuruyor. Fakat her ne kadar yetenekli olsa da babasının imtihanını geçemiyor ve bu yüzden akıncı olmayıp azap askeri olarak Osmanlı ordusunda görev alıyor.
 
Sarı Sinan’ın kendini yetiştirmesi, anlı şanlı bir pehlivanı alt etmesi, orduya katılması, sefere çıkması ustaca hazırlanmış bir kurguyla okura sunuluyor.
Yazar Cihan Baş’ın kaleme aldığı Son Sefer Otranto tarihin derinliklerine dalıp soluksuz macera yaşamak isteyen genç okurlar tarafından okunmayı bekliyor.
 

[ad_2]

Son Sefer Otranto KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Son Sefer Otranto yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Son Sefer Otranto İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Diğeri kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Son Sefer Otranto kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *