Sosyalizm kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Sosyalizm kitabını Türkçe olarak Siyaset Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Sosyalizm KİTAP AÇIKLAMASI

İngiliz sosyalisti Bertrand Russell sosyalizmi şöyle tanımlamaktadır:

“Sosyalizm, toprağın ve sermayenin, demokratik bir hükûmet biçimi altında ortak mülkiyeti anlamına gelir. O, kâr amacıyla değil de kullanım amacıyla güdümlü bir üretim yapılmasını ve ürünlerin eşit olarak herkese olmasa bile, hiç değilse yalnız kamu yararının haklı gösterebileceği eşitsizliklerle dağıtımını göz önünde tutar.”

Çok güzel bir tanımlamadır bu ve sosyalist toplumun başlıca vasıflarını iyi belirtmektedir. Bu vasıflar da bugünkü günde açık-seçik ortaya çıkmış bulunmaktadır. Bunun üzerinde duruyoruz ama, birkaç açıklama yapılmasını da gerekli buluyoruz.

[ad_2]

Sosyalizm KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Sosyalizm yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Sosyalizm İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Siyaset Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Sosyalizm kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *