Takipçi Kültür Öncü Kültür kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Takipçi Kültür Öncü Kültür kitabını Türkçe olarak Kültür Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Takipçi Kültür Öncü Kültür KİTAP AÇIKLAMASI

Maalesef bizim dönemimizde (yirminci asrın sonları) müşterek kültürü veya bir topluma özgü kültürü yüceltmek yerine dünyadaki endüstri toplumlarının kültürü için medeniyet kelimesini de ona eklediler bir düşüş eğrisi başladı ve şu an dünyaya da yayılıyor. Bunun sonunu da sulta ve iktidar düşkünü diktatörlerden başka kimse bilmiyor. Eğer bu eğri ciddiye alınır ve devam ederse, eğer insanlığı geri döndürmeyi başarabilirse ve onu mağarada yaşamaya mahkûm ederek bırakır ve tamamen yok etmezse, şükran duyulacak bir şey olmuş olacak. Yeni kültür kelimesiyle süslenmiş olan bu düşüş eğrisi, şunlardan ibarettir: Tüm hayvani güdülerin tatmin edilmesini yaymak için bilimsel ve sanatsal tüm çabaların kullanılması, insanların yüce insani ahlaktan uzaklaştırılması, sıradan insanların birbirlerine özellikle de zayıf insanlara eziyet etmesinden başka bir şeyin kalmaması! Gerçek adı aslında “kültür karşıtlığı” veya “insan toplumlarından kültürün yok edilmesi” olan bu kavram (olgu) insana ve insanlığa son darbeyi de vurmak istemektedir. Yani öncelikle insani hakikatleri ve temel değerleri yok etmek, ardından kutsal aile düzenini darmadağın etmek, sonra da güneş sisteminde yeryüzünün gereksiz olduğu düşüncesine kapılarak onu yok etmek istemektedir. Allah’ım! Merhametli rabbim! Bir kez daha insanlığı ve onun hayatını insanların aklını ve vicdanını güçlendirerek insani değerleri tahrip edenlerin, kültürü yok edenlerin elinden insanlık âlemini kurtar!

[ad_2]

Takipçi Kültür Öncü Kültür KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Takipçi Kültür Öncü Kültür yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Takipçi Kültür Öncü Kültür İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Kültür Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Takipçi Kültür Öncü Kültür kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *