Tecvid & Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Sanatı kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Tecvid & Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Sanatı kitabını Türkçe olarak İslam Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Tecvid & Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Sanatı KİTAP AÇIKLAMASI

Kur’ân-ı Kerîm’i güzel okuma sanatı Tecvîd, H. Ibrahim Çoraklı tarafından anlatıldı. Sözlerin en güzeli ve en dogrusu hiç süphesiz Kur’ân-ı Kerîm’dir. Bu yüce kitabı dogru bir sekilde okumak her Müslüman’ın vazifeleri arasındadır. Kur’an’ı usulüne uygun olarak güzel bir sekilde okumak için tecvîd kurallarının ögrenilmesi ve talim edilmesi gerekir. Kur’an kurslarının ve Imam Hatip Liselerinin müfredatları göz önünde bulundurularak hazırlanan eserimiz, ünitelere ayrıldı. Bol örnek ve yüce kitabımız Kur’an’dan seçilen alıstırmalarla zenginlestirildi.

[ad_2]

Tecvid & Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Sanatı KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Tecvid & Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Sanatı yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Tecvid & Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Sanatı İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

İslam Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Tecvid & Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Sanatı kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *