Tedebbür kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Tedebbür kitabını Türkçe olarak Din Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Tedebbür KİTAP AÇIKLAMASI

İçindeki adanmışlık ruhu, seni sıkıca tutan prangalarına sert bir darbe vurmak istiyor. Engel tanımaz bu yolculuğun, kayıp bedeninin izlerini yeniden sürüyor. Ölmüş kalbin, kuru toprağa düşen yağmur damlaları gibi bir daha hayat bulmak istiyor.
Bil ki tevhid, bu karanlık diyarların içerisinde tek umut ışığın olacak. Bu dipsiz okyanusta seni dibe çeken tüm kötü düşüncelerinden arındırıp yerini rahmete ve gönül rahatlığına bırakacak. Öyleyse bu sayfalardan kalbine sevgi cümleleri serpiştir. Kaygılarla ve endişelerle dolu hayatını, seni yaratan ve sana hidayet edecek olan Rabb’inin kitabına arz et. Kendini, ayetlerin içindeki manevi kuvvetin güvenli kollarına bırak. Boğulmaktan korktuğun bu “Mağfiret Denizi’ne” korkusuzca gir!
Çünkü ihtiyacın olan şey, derinlerinde uyuyan ve muhtaç olduğun huzuru uykusundan uyandırmandır. Geçmişin ile yüzleşip geleceğine emin adımlar atmandır.

[ad_2]

Tedebbür KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Tedebbür yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Tedebbür İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Din Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Tedebbür kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *