The Black Cat (And Other Short Stories) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

The Black Cat (And Other Short Stories) kitabını Türkçe olarak Farklı dillerdeki kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

The Black Cat (And Other Short Stories) KİTAP AÇIKLAMASI

The Black Cat, short story by Edgar Allan Poe, first published in The Saturday Evening Post in August 1843 and included in the collection Tales by Edgar Allen Poe (1845). The story’s narrator is an animal lover who, as he descends into alcoholism and perverse violence, begins mistreating his wife and his black cat Pluto. When Pluto attacks him in self-defense one night, he seizes the cat in a fury, cuts out one of its eyes, and hangs it. That night a fire destroys his house, leaving him in dire poverty. He later adopts a one-eyed black cat that he finds at a low-life tavern, but after he nearly trips on the cat, he attempts to kill it too. When his wife intervenes, he kills her instead and calmly conceals her in a wall. In the end the black cat reveals the narrator’s crime to the police.
 
-Britannica
 
Other stories in the book: Metzengerstein, The System Of Doctor Tarr and Professor Fether, A Tale of The Ragged Mountains, The Assignation

The Black Cat (And Other Short Stories) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

The Black Cat (And Other Short Stories) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

The Black Cat (And Other Short Stories) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Farklı dillerdeki kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

The Black Cat (And Other Short Stories) kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir