The Picture of Dorian Gray kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

The Picture of Dorian Gray kitabını Türkçe olarak Farklı dillerdeki kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

The Picture of Dorian Gray KİTAP AÇIKLAMASI

The saying “be careful what you wish for” has arguably never been more apt in literature than it is in this classic novel. When the young Victorian heartthrob Dorian Gray is influenced by Lord Henry Wotton’s warning that he only has “a few years in which to live really, perfectly, and fully” due to the transiency of his youthful beauty, he wishes for his portrait to change with time instead.
 
Little does he know that he will soon stumble down the rocky road of moral corruption, committing one bad deed after another, destroying relationships with the people he meets at the same time as any good reputation he used to possess.
 
-The Guardian

The Picture of Dorian Gray KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

The Picture of Dorian Gray yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

The Picture of Dorian Gray İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Farklı dillerdeki kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

The Picture of Dorian Gray kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir