Tuhaf Dergi Sayı: 33 Aralık 2019 kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Tuhaf Dergi Sayı: 33 Aralık 2019 kitabını Türkçe olarak Dergiler Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Tuhaf Dergi Sayı: 33 Aralık 2019 KİTAP AÇIKLAMASI

Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi Aralık ayında ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Atay’ı konuk etti. ‘Sana da öyle gelmiyor mu?’ mottosuyla çıkan derginin Ali Atay için hazırladığı dosyada Nurhak Kaya’nın ünlü yönetmenle gerçekleştirdiği geniş bir söyleşi yer alıyor.
 
Nurhak Kaya’nın gerçekleştirdiği söyleşide hikâye anlatmaya, başarı odaklı yaşamaya ve baba olmaya dair konuşan Atay, maddi başarıların tutkunun yerini aldığından söz etti. “Çocukluğumuzdan beri yalnızca ‘başarılı olmamız’ gerektiği öğretildi bize. Eğitim sistemimiz en çok bu duyguya hizmet etti. Ya ödüllendirildik ya da cezalandırıldık. Peki, biz kimdik, nasıl yetiştik ve aslında ne istiyorduk? Kimse bunu sormadı. Bu yüzden başarıya odaklanma fikri korkutuyor beni” açıklamasında bulundu.
 
“ÖNÜNDE KOCA BİR HAYAT VAR. NELER YAŞAYACAĞINA KENDİ KARAR VERECEK.”
 
Geçtiğimiz günlerde baba olan ünlü yönetmen, söyleşide baba olmanın kendisi için ne anlama geldiğinden de söz etti. “Onun karakterinin farkına varmaya başladım. Bir haftalık da olsa karakteri var. Altı değiştirilirken verdiği tepkiler bile onun neyden hazzedip neyden etmediğini bana söylemeye başladı. Onun hata yapmaması için elimden gelen her şeyi yapmalıyım düşüncesini ortadan kaldırmaya çalışıyorum. İstediği hatayı yapsın, istediği her şeyi yaşasın, sadece yanında benim olduğumu bilsin” sözleriyle dile getirdi, oğlu Fikret Ali’yle ilişkisini.
 
Tüm Türkiye’de gazete ve dergi satan her yerde olan Tuhaf Dergi’nin Aralık sayısında birçok sürpriz de var. Son dönemde Parazit filmiyle adından söz ettiren ünlü yönetmen Bong joon-ho ile Nando Salva’nın gerçekleştirdiği söyleşi, filme dair birçok ayrıntıya ışık tutacak. Aile ilişkilerine ve ebeveyn olma ekseninde gelişen “Evlat” oyununun iki oyuncusu, Onur Saylak ve Şükran Ovalı ise Cansu Sıtacı’ya konuştu. Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, Türkiye’nin en önemli şirketlerinden Yemeksepeti’nin kuruluş hikâyesini Tuhaf Dergi  Aralık sayısı için kaleme aldı.
 
 
Tuhaf Dergi aralık sayısının tam yazar kadrosu ise şöyle:
Ali Atay, Bong Joon-ho, İlber Ortaylı, Zülfü Livaneli, Ahmet Mümtaz Taylan, Hakan Günday, Onur Saylak, Şükran Ovalı, Ebru Ceylan,  Barış Özcan, Nevzat Aydın, Yüce Zerey, Murat Uyurkulak, Tarık Tufan, Büşra Sanay, Yekta Kopan, Doğum Yücel, Cem Talu, Bahadırhan Erkoç, Selen Özer Günday, Cansu Sıtacı, Nurhak Kaya
 
 
 
 

Tuhaf Dergi Sayı: 33 Aralık 2019 KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Tuhaf Dergi Sayı: 33 Aralık 2019 yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Tuhaf Dergi Sayı: 33 Aralık 2019 İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Dergiler türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Tuhaf Dergi Sayı: 33 Aralık 2019 kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir