Twitter’dan Sonra Bir Tarih Kaldı Mı? kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Twitter’dan Sonra Bir Tarih Kaldı Mı? kitabını Türkçe olarak Diğer kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Twitter’dan Sonra Bir Tarih Kaldı Mı? KİTAP AÇIKLAMASI

Batılı karar mekanizmaları büyük oranda internetten bahsederken yerel ve küresel sınırların açık biçimde çizilmiş olduğunu varsayarak konuşmayı sürdürüyorlar. Fakat gelin görün ki bu hiçbir zaman mümkün olmamış bir varsayım. Dünyada internet kullanımını yaygınlaştırıp kendi ülkelerinde kısıtlamaya çalışan batılı politikacıların en büyük ikilemi̇ wi̇ki̇leaks i̇le i̇yi̇ce ayyuka çıktı. Daha kötüsü, batılı siyasetçiler, internet özgürlüğüne yönelik tehditlerin büyük kısmının kendi̇ ülkelerinde başladığını dillendirmeye cesaret edemiyorlar. Bu yüzden sanal ağ üzeri̇nden yürütülen güç savaşlarının önemi her geçen gün daha da artmakta.
Evgeny morozov sanal ağ yanılsamasının en saf halini gözler önüne seren Twitter’den Sonra Bi̇r Tarih Kaldı Mı? kitabında internet özgürlüğü gündeminin karanlık bi̇r yanı olduğunu söylüyor. Büyüyen dikizleme sektörü, teknolojik bağımlılık, casusluk faaliyetleri, mahremi̇yet gibi bir dizi önemli meselenin izini sürüyor. İnternet karşısında daha eleştirel bir yerde durmak gerektiğini ortaya koyan yazarın kitapla yapmaya çalıştığı, internetin tek özgürleştirici̇ araç olduğu fikrini yıkmak.
Facebook ve Twitter’a getirdiği eleştirilerle dijital aktivizme mesafeli duran Morozov, siber-ütopyacılığın doğruları olduğu gibi görmemizi engellediğini kaydediyor. Üstelik bunu internet hakkında kesin bi̇r hüküm vermeden ufuk açıcı örneklerle gözler önüne seriyor. Twi̇tter’den Sonra Bi̇r Tarih Kaldı Mı? internet hakkındaki̇ tembel, kof, taraflı ve bayat düşüncenin korkunç siyasi̇ sonuçlar doğurduğunu anlamak isteyenler için.

[ad_2]

Twitter’dan Sonra Bir Tarih Kaldı Mı? KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Twitter’dan Sonra Bir Tarih Kaldı Mı? yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Twitter’dan Sonra Bir Tarih Kaldı Mı? İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Diğeri kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Twitter’dan Sonra Bir Tarih Kaldı Mı? kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *