Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını Türkçe olarak Resim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe KİTAP AÇIKLAMASI

“Yeni Hayat Yabancı Çocuklar için Türkçe” kitabı; ülkelerinde eğitimlerini yarıda bırakmış ya da hiç başlamamış oldukları halde Türkiye’ de ikamet eden ve eğitim alan yabancı çocukların Türkçe öğrenmelerini amaçlayan ve bu alanda çocuklar düşünülerek hazırlanmış ilk kitap olma özelliğini taşıyor. Bu kitabı hazırlarken çocukların Türkçeyi eğlenerek öğrenmelerini arzu ettik. Görsel hafızalarını etkin kullanabilmeleri açısından kitabımızı görsellerle destekledik. Her bölüm sonunda çocukların öğrendikleri konuları pekiştirmelerine yardımcı olacak etkinliklere yer verdik ve okuma parçalarıyla da okuma hızlarını artırmayı ve aynı zamanda bilgilenmelerini amaçladık. Bu alanda büyük bir boşluğu dolduracağına inandığımız bu kitabı adları “yabancı” yürekleri hep bizden olan sevgili çocuklarımızın istifadelerine sunuyoruz.
 

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Resim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

1, “Yeni Hayat & Yabancı Çocuklar İçin Türkçe kitabını PDF indir [ePUB, PDF]” hakkında görüş bildirdi

  1. Bunu indirenler Selçuk Demirel’in Alfabe kitabını da indirenler . Eğitici. hediye ettiğim yabancılar çok beğendi ikisini de..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir