Yüksekokullar İçin İşletmecilik Bilgileri kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Yüksekokullar İçin İşletmecilik Bilgileri kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Yüksekokullar İçin İşletmecilik Bilgileri KİTAP AÇIKLAMASI

*Kavramsal Temeller ve İşletmeciliğin Bütününe Yönelik Bilgiler *Genel İşlev Olarak Yönetim * Temel İşlevler Pazarlama Yönetimi Üretim Yönetimi Lojistik Yönetimi *Destekleyici ve Kolaylaştırıcı İşlevler Finansman ve Muhasebe İşlevi *İnsan Kaynakları İşlevi *Halkla İlişkiler İşlevi *Dönüştürücü İşletme İşlevleri Ar-Ge Yönetimi *Örgüt Geliştirme *Konular ile İlgili İzdüşümler *Tartışma Soruları

Yüksekokullar İçin İşletmecilik Bilgileri KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Yüksekokullar İçin İşletmecilik Bilgileri yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Yüksekokullar İçin İşletmecilik Bilgileri İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Yüksekokullar İçin İşletmecilik Bilgileri kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir