Differance kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Differance kitabını Türkçe olarak Farklı dillerdeki kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Differance KİTAP AÇIKLAMASI

Ez hatim seba têkçûna xwe bijîm û bidomînim. Heke hûn dixwazin ketinê bi çavên xwe bibînin, li cihekî tarî-w ne-dawî binêrin, wê gavê hûn ê min bibînin, hûn ê hertiştî bibînin, hûn ê tu tiştî nebînin; xeyalek, ketinek, kesekî ku nebûye tu tiştek, kesekî ku bûye Nîno û Bênav. Giştik hewqas e. Hêna dora Hîç û ewkên din nehatiye. Dibe ku rêz-mêz tune be jî. Ne mumkûn e ku gişk were bîra min. Belkî jî dora min xesp kiribin. Modernîzmê cezayekî gi-ran daye min, loma jî seba ez karibim ji kirdebûnê xilas bibim û miqîm têkçûna xwe bidomînim, min destûr daye qopiyên xwe, ku dora min xesp bikin – te dî ewkên ku min ew xuliqandine.

Differance KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Differance yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Differance İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Farklı dillerdeki kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Differance kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir