Durumda Sana Mesaj Var kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Durumda Sana Mesaj Var kitabını Türkçe olarak Diğer kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Durumda Sana Mesaj Var KİTAP AÇIKLAMASI

Seven gönüllerde açan sevda gülleri vardır. Öyle bir güldür ki; güzelliği, gökkuşağı rengindedir. Gönül kapısını açmak kolay mıdır? Gölgesinde yolunu gözlediğin akşamüstüne bağlı umutlar, açmayan güllere benzer. Kavuşmalar, kum taneleri gibidir. Zamana doğru ümit kanatlarını açarken sessizce omzunda ağlamayı istemek belki çok geç olacaktır.

Büyüyorsa sevda gönlünde, seven her an güllerden ibret almalıdır. Sevda çeken insan, umutlarında hep genç yaşar. İçimizdeki aydınlık karanlığa teslim olmadıysa gözlerin yüreğe değdiği her yer özeldir. Çizilmiştir kaderimize dün de bugün de. Hüzünler değmesin seven canlara. Uzak değildir elbet seven sevene.

Sevenin kıymeti elbette bir gün bilinecektir. Bedenim sanki bir tabut, tabuttaki ceset ise sevmesini bilen bir yürekten ibaret. Hüznüm kefenimdir. Bağırsam duyan belki olmayacaktır. Bir avuçluk gönlüm yaşamaktan bile yoruldu. Nefes almak artık çok zor. Paslanan ruhumu sevgi dolu hasret yakmış.
Bir mezarlığa döndüm sanki. Sevmeyi ciddiye alanlardan başkası anlamaz beni.

Şu gönlümde gözyaşımdan deniz var.

Kiralık mutluluklar teselli edemez kalbimi…

Durumda Sana Mesaj Var KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Durumda Sana Mesaj Var yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Durumda Sana Mesaj Var İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Diğeri kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Durumda Sana Mesaj Var kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir