Farelya'ya Yolculuk kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Farelya'ya Yolculuk kitabını Türkçe olarak Çocuk kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Farelya'ya Yolculuk KİTAP AÇIKLAMASI

Yeni Zelanda çocuk ve gençlik edebiyatının çınarı, çoksatar Külüstür’ün yazarı Joy Cowley’den unutulmaz bir yol hikâyesi. Cowley; aile bağları, göçmenlik, dayanışma, cesaret, kararlılık ve yolda olma temalarını odağa alarak, modern bir fabl anlatıyor. Düşlerinin ülkesine yolculuk yapan bir fare ailesinin hikâyesi, serüvenli ve soluk soluğa bir okuma vaat ediyor.
 
Her şey, denizci fareler soyundan gelen Yelkenkanat ve cesur ailesinin, efsane şehir Farelya’ya gitmeye karar vermeleriyle başlar. Buldukları eski bir harita sayesinde yola düşen macerasever ailemiz, yol boyunca fare avlayan peynirler, dipsiz bataklıklar, korkunç uçurumlar ve avcı hayvanlarla karşılaşır. Yelkenkanat ve ailesi, tüm bu tehlikelerin üstesinden gelip hayallerindeki gizemli şehre ulaşabilecek midir?

Farelya'ya Yolculuk KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Farelya'ya Yolculuk yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Farelya'ya Yolculuk İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Çocuk kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Farelya'ya Yolculuk kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir