Hakikat ve Özgürlük kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Hakikat ve Özgürlük kitabını Türkçe olarak Siyaset Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Hakikat ve Özgürlük KİTAP AÇIKLAMASI

Ben, dağlarda özgürce yaşayan ve hiçbir egemenlik tanımayan halktım. Adıma “Guti” dediler. Bir şafak vakti Zagros’ların karlı zirvesinden sel gibi akıp Lanetli Agede’nin üstüne aktım. Zulüm kalesi Agade, bir daha dirilmemek üzere yerle bir oldu.

Demirci Kawa’ydım. Bir yirmi Mart Newroz şafağında ateş olup Ninova sarayını tutuşturdum. İsa yüz yıllar sonra, “Ninova yakılıp yıkıldı kim acır ona” diyecekti. Roma arenalarında, aç aslanlarla dövüştürülen, Roma yollarında darağacında sallanırken, efendilerin korkulu rüyası haline gelen Gladyötör Sapartakus’tüm.

[ad_2]

Hakikat ve Özgürlük KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Hakikat ve Özgürlük yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Hakikat ve Özgürlük İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Siyaset Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Hakikat ve Özgürlük kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *