Hazine Avcılarının İzinde / Levent İz Peşinde 6 kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Hazine Avcılarının İzinde / Levent İz Peşinde 6 kitabını Türkçe olarak Çocuk kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Hazine Avcılarının İzinde / Levent İz Peşinde 6 KİTAP AÇIKLAMASI

Bütün gün denize giren tayfa, adayı gezmeye karar verir. Bisikletlerine binip adayı keşfederken hiç görmedikleri deniz feneriyle karşılaşırlar. Deniz fenerinde oturan yaşlı karı-kocayla dost olurken bu fenere ait efsaneyi sadece kendilerinin duymadıklarını anlarlar. Kötü adamlar da efsanenin ve hazinenin peşindedir…
Acaba Levent ve tayfası, deniz fenerini ve hazineyi kötü adamlardan kurtarabilecekler midir? 
Komik, saf, deli dolu Levent’in, haylaz kardeşi ve muzır sınıf arkadaşlarıyla birlikte “İz Peşinde” koştuğu, kılıktan kılığa girip her zamanki gibi başına türlü işler açtığı bu maceraya bayılacaksınız.

[ad_2]

Hazine Avcılarının İzinde / Levent İz Peşinde 6 KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Hazine Avcılarının İzinde / Levent İz Peşinde 6 yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Hazine Avcılarının İzinde / Levent İz Peşinde 6 İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Çocuk kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Hazine Avcılarının İzinde / Levent İz Peşinde 6 kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *