Holding kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Holding kitabını Türkçe olarak Edebiyat Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Holding KİTAP AÇIKLAMASI

“Başkalarının ne diyeceği, nasıl düşüneceği elbette önemli,” dedi Aslı gözleriyle hepsini tarayarak. “Ama alışırlar. Üst üste bu kadar askerî darbe yaşamış, skandal üstüne skandal patlatmış politikacıları yeniden seçmiş bir millet beni düşündüğünüzden çabuk benimser. Halk balık hafızalıdır. Unutur.”

Hastanede tedavi gören Yemenli Holding’in başkanı Müşfik Yemenli’nin vefat haberi ülke gündemine ilk sıradan girer. Türkiye’nin en önemli ve güçlü ailesinin, geride gayrimeşru bir kız, kör bir oğul ve zihinsel engelli başka bir oğul bırakan bu vefat sonrasında ne yapacağını herkes merakla beklemektedir.

Mehmet Murat Somer, Şampanya Serisi’nin bu ilk kitabında vahşi bir rekabet içindeki iş dünyasının siyasetle, mafyayla, medyayla, moda ve sanat dünyasıyla olan girift ilişkilerinin izini sürüyor.
 

Holding KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Holding yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Holding İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Edebiyat Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Holding kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir