Ye O Kurbağayı (Öğrenciler İçin) kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Ye O Kurbağayı (Öğrenciler İçin) kitabını Türkçe olarak Eğitim Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Ye O Kurbağayı (Öğrenciler İçin) KİTAP AÇIKLAMASI

Brian Tracy’nin zaman yönetimi konusunda dünyada en çok satılan kitabı olan “Eat That Frog! (Ye O Kurbağayı!)”dan uyarlanmış olan “Ye O Kurbağayı – Öğrenciler İçin” öğrencilere, eğitim hayatları boyunca başarılı olabilmeleri için gerekli olan bilgileri ve araçları aktarıyor.
Bütün öğrenciler de, tıpkı diğer insanlar gibi, zamanlarını nasıl en verimli şekilde yönetecekleri konusunda zorlanırlar. “Ye O Kurbağayı!” kitabı, milyonlarca kişinin daha kısa sürede ve daha fazla başarılı olmalarına katkı yaptı. Şimdi, bu hayat değiştiren kitap, öğrencilerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlandı. 
Brian Tracy, okuyucularına; zamanı yapılandırmak, hedefler belirlemek, stresle başa çıkmak ve mümkün olduğunu düşündüklerinden çok daha fazlasını başarmak becerilerini geliştirebilmeleri için ipuçları, araçlar ve teknikler sunuyor.
 

Ye O Kurbağayı (Öğrenciler İçin) KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Ye O Kurbağayı (Öğrenciler İçin) yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Ye O Kurbağayı (Öğrenciler İçin) İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Eğitim Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Ye O Kurbağayı (Öğrenciler İçin) kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir