Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle kitabını Türkçe olarak Diğer kitaplar Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle KİTAP AÇIKLAMASI

“Kadınların Cep Kâhini”, ilk baskısı on altıncı yüzyılda yapılmış, dönem kadınlarına aşk, ilişkiler, evlilik, sosyal çevre gibi çağımızda da merak konusu olan evrensel meselelere dair bir tür kehanet yöntemiyle yol göstermeye çalışan bir kitap.
“Fala inanma, falsız kalma!” diyor atalarımız. Gündelik sıkıntılardan uzaklaşmak, geleceğin belirsiz yollarındaki sisi az da olsa dağıtmak, hayatınıza farklı bir pencereden şöyle kısacık bir bakış atmak ya da belki geçmiş yüzyılların günümüze erişen bu hafif esintisinden ilham almak isterseniz basit soruları ve net cevaplarıyla bu kitap tam size göre.
“Verilen sözlerin kanatları vardır ve çoğu zaman uçup giderler” diyor Kâhin cevapların birinde. Bu bakımdan dilediğiniz kadar soru sormakta ve kitabın öngörüsüne başvurmakta sakınca yok. Sadece aynı soruyu aynı gün sormamaya dikkat edin.

Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Diğeri kitaplar türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir