Lojistikte Hava Kargo Taşımacılığı: Teori ve Güncel Araştırmalar kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

[ad_1]

Lojistikte Hava Kargo Taşımacılığı: Teori ve Güncel Araştırmalar kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Lojistikte Hava Kargo Taşımacılığı: Teori ve Güncel Araştırmalar KİTAP AÇIKLAMASI

Dünya ekonomilerinde bir itici güç olarak nitelendirilebilecek olan havacılık sektörü yolcu taşımacılığı ve yük taşımacılığı olarak ele alındığında farklı yaklaşımları barındırmaktadır. Bu kitabın ana konusu olan hava kargo sunduğu hızlı ve güvenli taşımacılık özellikleriyle giderek gelişmekte olan bir sektördür. Bu nedenle hava kargo taşımacılığını bir bütün olarak inceleyen kaynaklara ihtiyaç duyulmaktadır.
Bu kitap iki kısımdan oluşmaktadır. Birinci kısımda hava kargo taşımacılığının temellerine yönelik 11 bölüm bulunmaktadır. İkinci kısım ise hava kargo taşımacılığında güncel araştırma konularını içeren 7 bölümden ve hava kargo taşımacılığı ile ilgili 5 örnek olaydan oluşmaktadır. Kitabımızın hem akademik hem de sektörel bakış açılarını harmanlayan yapısı elbette ki her iki camiadan değerli yazarlarımızın katkıları ile sağlanmıştır.

[ad_2]

Lojistikte Hava Kargo Taşımacılığı: Teori ve Güncel Araştırmalar KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Lojistikte Hava Kargo Taşımacılığı: Teori ve Güncel Araştırmalar yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Lojistikte Hava Kargo Taşımacılığı: Teori ve Güncel Araştırmalar İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Lojistikte Hava Kargo Taşımacılığı: Teori ve Güncel Araştırmalar kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *