Strateji Haritaları kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Strateji Haritaları kitabını Türkçe olarak Ekonomi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Strateji Haritaları KİTAP AÇIKLAMASI

Strateji Haritaları Kaplan ve Norton’un olağanüstü yaratıcı çalışmalarının meyvesi. Performans ölçümü dünyasını Dengeli Ölçüm Kartı’yla değiştiren bu iki yazar şimdi de yönetimin en kritik görevlerini bütünleştirmenin gayet net ayrıntılı ve bütüncül bir yöntemini sunuyorlar. Bu benim u/un zamandır özlemini çektiğim bir kitap.
– Arnoldo C. llax, Sloan School of Management, Alfred I’. Sloan İşletme Porfesörü

Günümüzde liderler yenilikçi yöntemlerle değer üretirken stratejilerini de pürüzsüz bir biçimde yürütmek zorundalar. Strateji Haritaları çok paydaşlı bir ortamda iş yaparken bu hedefleri gerçekleştirmek isteyen her yöneticinin mutlaka okuması gereken bir kitap.
– Vanessa Kirsch, New Profit Inc. Başkanı ve KurucusuKelly Fitzsimmons, New Profit Inc. Yönetim Cırlağı ve Kurucusu

Japonya merkezli kuruluşumuzda ‘ekip çalışması’ kuruluş geleneğinin en önemli parçası. Geleneklerimizi Amerikan- Japon iş kültüründe harmanlarken stratejilerimizi ve hedeflerimizi tanımlamak ve tüm kuruluşta basamaklamak için Dengeli Ölçüm Kartı’nın en etkili araç olduğunu gördük.
– Naotaka Obata, Bank of Tokyo-Mitsubishi, Ltd. Amerika Ülkeleri’nden sorumlu Genel Müdür

·Strateji haritaları
·Operasyon yönetimi süreçleri
·Değer yaratma süreçleri
·Gayri maddi varlıklar
·Düzenleyici ve sosyal süreçler
·İnsan sermayesinin hazır olma durumu
·Bilgi sermayesinin hazır olma durumu
·Strateji ve strateji haritaları oluşturma
·Örnek olay dosyaları
·Kampanyayı planlamak
·Kamu sektörü kuruluşları
·Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar
·Örgütsel sermayenin hazır olma durumu

Strateji Haritaları KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Strateji Haritaları yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Strateji Haritaları İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Ekonomi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Strateji Haritaları kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir