Yalnız Kurt Saldırıları Serbest Radikalizm kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Yalnız Kurt Saldırıları Serbest Radikalizm kitabını Türkçe olarak Siyaset Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Yalnız Kurt Saldırıları Serbest Radikalizm KİTAP AÇIKLAMASI

Yalnız Kurt terörü, kaygı uyandıran bir güvenlik muamması. Çevrimiçi radikalleşmeyle izole olmuş saldırgan eğilimli kişilerin, internet üzerinden alan sağladıkları meçhul ve esrarengiz  yeni nesil terörizm tipi. Motivasyonları konusunda henüz fikir birliği yok. Uzun ve kanlı bir geçmişi var.
Korkunun kaynağı bilgisizliktir. Terörizmde korkudan beslenir. Günümüzde bilgiye değil doğru bilgiye ulaşmak ehemmiyet kazanmıştır. Dünya artık daha şeffaf değil daha karanlık ve puslu. Güvenlik teorileri değişmekte, tehditler gri alanlarda yoğunlaşmaktadır. İnternet onların yaşam alanı olduğu kadar, bu tehdidi bulmak ve enterne etmek için çıkar yol olarak görülebilir. Düşman artık tanınmıyor, haritalarda yer almıyor, devlet veya örgüt değil, onlar birer bireyler. Yalnız Kurt saldırıları bu karanlık safhanın bir parçası. Kimdir bu teröristler? Hedefleri kimlerdir? Terör eylemlerinin oluş şekli nasıldır? Hangi silahları kullanırlar?
Bu eser ülkemizde, alanında yazılmış ilk kitap olma özelliğini taşımaktadır. Hasmı tanımak tehlikeyi bertaraf etmektir. Türk milletinin istifade etmesi ve güvenli bir gelecek için fayda sağlaması ümidiyle…
Not:Yazar Yalnız Kurt Kavramının Türk literatüründe kullanılmasına dair çekincelerinden kitapta bahsetmiş ve yerine “Serbest Radikalizm” kavramının kullanılmasını önermiştir.

Yalnız Kurt Saldırıları Serbest Radikalizm KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Yalnız Kurt Saldırıları Serbest Radikalizm yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Yalnız Kurt Saldırıları Serbest Radikalizm İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Siyaset Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Yalnız Kurt Saldırıları Serbest Radikalizm kitabıını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir