Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri kitabını PDF indir [ePUB, PDF]

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri kitabını Türkçe olarak Hobi Kitapları Kategorisi altında PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca kitapokupdfindir.com arşivlerinden PDF, ePUB, Rar ve Zip formatlarında da indirebilir online olarak okuyabilirsiniz.

Sayfa içindekiler

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri KİTAP AÇIKLAMASI

Dikilecek kumaşı belli bir modele ve belirli ölçüye göre kesme, biçme sanatı olan biçki sanatı bu kitapta tüm detaylarıyla ele alınmıştır. Kumaş çeşitleri, kişiye ve yaşa göre olması gereken beden ölçüleri anlatılmış ve şekillerle resmedilmiştir. Bir elbise yapmak için gerekli olan ölçüler, istenilen veya tercih edilen kumaşların özellikleri, potluk gibi durumların nasıl giderileceği, kesilecek olan parçanın belirli kurallara göre kesilmesine dair her türlü bilgiye sahip olan “Biçki Dersleri” adlı bu eser iyi bir öğrenme serüvenini başlatır.

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri KİTABINI PDF, EPUB İNDİR OKU

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri yayınını online olarak okumak için indirmeniz gerekmektedir. PDF formatındaki dosyaları Adobe programı ile ePUB formatındaki dosyaları Microsoft EDGE ile açabilir yada kindle’ınızda okuyabilirsiniz.
İndirme linkine ulaşabilmek için sosyal medya paylaşım yöntemlerini kullanabilir yada 90 saniye beklemelisiniz. Eğer beklemek istemiyorsanız yada indiremiyorsanız lütfen konuya yorum bırakın

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri İLE İLGİLİ TÜRDE FARKLI YAYINLAR

Hobi Kitapları türleri hakkında diğer yayınları göz atmak için buradan.

Yeni Başlayanlar İçin Biçki Dersleri kitabını PDF, ePUB, RAR, ZIP formatlarında indirmeye çalışırken herhangi bir sorun ile karşılaştıysanız lütfen sorunu anlatan yorumunuzu bırakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir